Kara Para Aklama İddiasıyla Gündeme Gelen Dilan Polat’tan Acun Ilıcalı’nın Mal Varlığı Hakkında Şok Sözler!

Dilan ve Engin Polat çifti mal kazançlarıyla bir kez daha gündeme geldiler. Dilan Polat’ın katıldığı 2. Sayfa programında aylık gelir, gider ve bağışlarını açıklamasıyla haklarında ‘kara para aklıyorlar’ iddialarının ortaya atılmasının ardından sinirlenen çift, ağızlarına geleni saymışlardı. Şimdi ise İngiliz basınının Acun Ilıcalı’nın servetini açıklamasıyla Dilan Polat okları Acun Ilıcalı’ya yönlendirdi.

Dilan ve Engin Polat çiftini bilmemeniz imkansız. Çiftimiz hem ekonomi hem de magazin dünyasının bir numaralı gündemi şu günlerde…

Lüks yaşamları ve hediyeleriyle gündemden bir an olsun düşmeyen çiftin adı geçtiğimiz günlerde ekonomi dünyasında bir hayli anıldı.

Geçtiğimiz günlerde Müge ve Gülşen’in sunumuyla 2. Sayfa programına katılan Dilan Polat, canlı yayındaki hal ve tavırlarıyla çok konuşuldu.

Canlı yayında altın tozuyla Türk kahvesi içip “Görgüsüz değilim, sadece bazılarının canı sıkılsın diye yapıyorum” diyen Dilan Polat aylık harcamasını da açıkladı.

Üzerindeki kombininden aylık AVM harcamasına birçok kalem için harcamalarını sayan Dilan Polat, hepimizin züğürt çenesini yormuştu.

Kalem kalem neye ne kadar harcadığını anlatan Dilan Polat, bazı ekonomistlerin radarına girdi.

Ekonomistlerin yanı sıra bir de seçim öncesi yaptığı yayınlarla gündemden bir an olsun düşmeyen Muhammet Yakut’un da dikkatini çektiler.

Yakut’un Polat çifti hakkında ortaya attığı iddialar da hepimizin ağzını açık bıraktı!

Biz Dilan ve Engin Polat çiftinin servetini konuşurken ülkemizin bir diğer zengini Acun Ilıcalı’nın mal varlığı, İngiliz basını tarafından ortaya çıkartıldı.

Milyon dolarlık servetiyle hepimizin züğürt çenesini sanki hiç yorulmamışçasına bir kez daha yoran Acun Ilıcalı, Dilan Polat’ın radarına yakalandı.

Dilan Polat, Acun Ilıcalı hakkında yapılan haberi Instagram hikayesinde paylaşarak “Oo Acun, nereden bu değirmenin suyu? Hemen açıkla, hemen” açıklamasında bulundu.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir