Hikayesi yarım kaldı! Gönül Dağı’nda biri daha ayrılık kervanına katılıyor

Cumartesi akşamlarının reyting rekortmeni Gönül Dağı gönülleri fethetmeye devam ediyor. Her hafta reytingleri alt üst eden ve Anadolu’dan hikayeleri ekranlara taşıyan dizinin oyuncu kadrosu da en az dizi kadar seviliyor.

Öyle ki Gönül Dağı dizisini izleyenler karakterleri de bağrına basmış durumda. Bu nedenle kadroda yaşanan her kayıp milyonları gözyaşlarına boğuyor. Geçtiğimiz hafta yayımlanan bölüm is büyük hüzne yol açtı.

f5haber.com’da yer alan bilgiye göre TRT 1 ekranlarında milyonları ekran başına kilitlemeye devam eden Gönül Dağı yeni bölüm seyirciye unutulmaz anlar yaşatırken herkes büyük bir şaşkınlık içerisinde.

Gönül Dağı son bölüm yine geceye damga vurmayı başarırken dizinin hayranları o ismi eleştirdiği için büyük pişmanlık yaşadı.

Berk Atan, Semih Ertürk, Hazal Çağlar, Melis Sevinç, Zümre Meğreli, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar ve Eser Eyüboğlu gibi başarılı isimlerin rol aldığı Gönül Dağı dizisinde veda haberleri peş peşe geldi.

Herkesin bildiği üzere Gönül Dağı dizisinde bir süredir Taner, Veysel ve Ramazan’ın başı dertlerden kurtulmuyordu.

Ve Gönül Dağı dizisinde bir dönem sona ererken kötü günlerin ise geride kaldığı gösterilmeye başlandı.

Gönül Dağı dizisinin Yasemin karakterinin Taner’e olan aşk takıntısını bilmeyen kalmamış ve Yasemin’in yaptığı kötülükler Gedelli Kasabası’na ağır yükler yüklemişti.

Ekranların yeni parlayan yıldızı Merve Yıldız’ın oynadığı Yasemin karakteri hüzünlü hikayesini geride bırakarak diziye veda etti. Çocukluğunda yaşamış olduğu acı hikayesiyle bir yandan kızdırırken bir yandan da üzen Yasemin, artık kadroda yok.

Giderken ardından bıraktığı mektup ortaya çıkınca ise amcaoğulları rahat bir nefes almıştı. Şimdi tüm dikkatler ise gelecek yeni bölümlerde…

Kaynak: f5haber.com * teknolojioku.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir