Çocuk yıldızın son pozu hayranlarını korkuttu

Yer aldığı dizi ve filmler sayesinde çocuk oyuncu olarak ün yaptıktan sonra daha az projede yer alan ABD’li oyuncu Michelle Trachtenberg’in kişisel Instagram ve X (eski adıyla Twitter) hesapları üzerinden paylaştığı fotoğraf gündem oldu. 38 yaşındaki oyuncunun “selfie” pozu sosyal medyada dikkat çekerken bazı hayranları da Trachtenberg’in sağlık durumuyla ilgili endişelerini dile getirdi.

Oyuncunun yüzünün soluk olması ve saçlarının üst kısımlarının dökülmüş olması birçok takipçisini endişelendirdi.

ÇOK SERT YANIT VERDİ

Bir sosyal medya kullanıcısı, “Michelle iyi misin? Sağlığın iyi değil gibi gözüküyor” yorumunu yaptı. Genç oyuncu ise bu yoruma çok sert yanıt verdi. Trachtenberg, “Bana nasıl hasta göründüğümü anlatabilir misin? Takviminizi mi kaybettiniz ve benim artık 14 yaşında olmadığımı fark etmediniz mi? Ben 38 yaşındayım. Böyle bir yorum yapmanız çok üzücü. Size eğlenceli bir bilgi vereceğim. Bu benim yüzüm. Herhangi bir beslenme sorunum yok. Nedir bu nefret? Gidin bir takvim alın” diyerek ünlendiği dizilerdeki gibi artık çok genç olmadığını dile getirdi.

Trachtenberg, hayatı boyunca hiçbir zaman estetik ameliyat yaptırmadığını ve çok mutlu ve sağlıklı olduğunu dile getirdi.

Trachtenberg, Buffy The Vampire Slayer isimli dizide başroldeki Sarah Michelle Gellar’ın kız kardeşi Dawn Summers’ı canlandırmıştı. Trachtenberg daha sonra Gossip Girl de rol almıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir