Best Model of Turkey Kurucusu Erkan Özerman’ın Cenazesi İzmit’e Gönderildi

Best Model of Turkey Kurucu Başkanı, prodüktör, organizatör ve menajer Erkan Özerman geçtiğimiz günlerde tedavi gördüğü hastanede 13 Şubat’ta hayatını kaybetti. 2022 yılında pankreas kanseri tekrar nükseden ve karaciğerine yayılan Erkan Özerman, bugün son yolculuğuna uğurlanıyor.

AZ SAYIDA İSİM KATILDI

86 yaşındaki Özerman için bugün Zincirlikuyu Camii’nde helallik alındı. Cenaze ardından İzmit’e götürüldü. Sanat dünyasında başarılı işler yapan Özerman’ın cenaze törenine katılımın çok az olduğunu dikkatlerden kaçmadı. Törene Özgür Aras, Ege, eski manken Engin Koç, eski manken Yusuf Azuz, manken Ece Gürsel, 1988 güzeli Sibel Tan Arıkan, şarkıcı Ege, yapımcı İzzet Öz katıldı.

SİBEL TAN: ONUN BANA VERDİĞİ TACI YILLARCA TAŞIDIM

Erkan Özerman’ın 1988 yılında düzenlediği ilk Best Model of Turkey yarışmanda kraliçe seçilen Sibel Tan, törende yaptığı konuşmada “Onun bana verdiği tacı o seneden sonra devamlı bir gururla taşıdım. Her yerde bunun faydasını gördüm. Erkan abi anlatılamayacak kadar dolu dolu bir insandı. Mankenlik yarışmasında jüride bulundum ve gurur duydum” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir