Çağatay Ulusoy gecelerde… O kadın Ece mi?

Ulusoy önceki gece Anadolu yakasındaki bir mekândan yanında bir kadınla çıkarken görüntülendi.

Yüzünü gizleyen kadının Ece Sükan olduğu öne sürüldü.

İkili, birlikte eğlendikleri Rıza Kocaoğlu ve Bensu Soral’la Arnavutköy’deki bir eve gitti.

O sırada patlayan flaşlar hepsini panikletti. Eve girmekten vazgeçen Soral, muhabirlere “Set sonrası eğlenmeye çıktık. Arkadaşlarımı eve bıraktım” dedi. (Sayit DURMAZ)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler…

Bir başına

Uzun aradan sonra ekrana dönmeye hazırlandığını açıklayan Merve Boluğur, önceki gün Nişantaşı’nda objektife takıldı. Bir mekânda tek başına yemek yiyen ve keyifsiz görünen oyuncu, çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtlamadı.

Siyah bir eşofman takımı giyen Merve Boluğur, Golden Goose marka ayakkabısıyla dikkat çekti. Eskitme dokulu spor ayakkabının fiyatı 10 bin lira civarında. (Behlül AYDIN)

Sen bir elmassın

Irmak Ünal, bir süre önce çocukları ile Bali’ye taşındı. Ünal, oradaki yaşantısından anları sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor. Ünlü isim son olarak güneşlenirken bir pozunu şu notla hesabından beğeniye sundu: “Kimsenin senin kendi değerinden şüphe etmene sebep olmasına izin verme. Sen bir elmassın ya da nadir bir pırlanta. En basit şeyleri bile seninle paylaşmak bir ayrıcalık.”

Dominik’te misafirimiz oldu

Acun Ilıcalı ve Houston Rockets forması giyen Alperen Şengün geçen gün Dominik’te bir araya geldi. Ünlü televizyoncu, NBA yıldızı ile fotoğrafını şu notla beğeniye sundu: “Sevgili Alperen geçtiğimiz günlerde, Dominik’te misafirimiz oldu. Allah vergisi yeteneğiyle NBA’de çok başarılı yıllar geçireceğinden şüphem yok ama ailesinden aldığı güzel karakterinin, güzel insan olmasının bana yaşattığı duygu bambaşka. Büyük başarılar yaşamayı hak ediyor ve yaşayacağından şüphem yok.”

Aşk pozları

Oyuncu çift İdris Nebi Taşkan ve Buse Meral, mutlu anlarını sosyal medya hesaplarından paylaşmaya devam ediyor. Taşkan, son olarak sevgilisini sırtına aldığı anları “İyi ki…” notuyla hayranlarının beğenisine sundu. Meral da oyuncuya kalp emojisi ile cevap verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir