Burcu Binici: Kimse davul zurna çalmıyor!

Burcu Binici önceki gün Nişantaşı Citys’te objektiflere yansıdı. Ünlü oyuncu, Kahramanmaraş merkezli depremler meydana geldiğinde Amerika’da ablasının yanında olduğunu söyledi.

“ABLAM ESKİ DEPREMZEDE”

Ablasının da 1999 Düzce depremini yaşadığını anlatan Binici, “Allah sonumuzu hayır etsin. Ben o sırada Amerika’da ablamın yanındaydım ama orada da duramadım, geldim. Ablam eski depremzede, o biraz ağır geçirmişti. 1999 Düzce depremini yaşadı, zor atlattı travmayı” şeklinde konuştu.

“DÜNYANIN EN GÜZEL ÜLKESİYİZ”

Olası İstanbul depreminden korktuğunu ve 6 Şubat’taki deprem felaketinden sonra milletçe unuttuğumuz güzel duyguları tekrar hatırladığımızı ifade eden ünlü oyuncu, sözlerine şöyle devam etti:

Korkuyoruz tabii çünkü zor süreç. Öyle bir deprem burada olsa kimse kimseye ulaşamaz. Benim bir tane kedim var, ben onu nasıl alır da dışarı çıkarım diye düşünürken, milletin çoluğu çocuğu zor yani. Bu şakaya gelecek durum değil. Sağduyuzumu tekrar kazandık gibi hissediyorum o birlik ve beraberlikle, çünkü bazı duygularımızı kaybetmiştik. Dünyanın en güzel ülkesiyiz biz.

“ÇOK GÜZEL AHKAM KESİYORUZ!”

Burcu Binici, deprem felaketinin unutulup, normalleşmeye geçilmesine verilen tepkileri ise şu sözlerle değerlendirdi:

Bir anne çocuğunu toprağa veriyor, eve döndüğünde çorbayı kaynatıp diğer çocuğuyla oynuyor. Çünkü evrim böyle, dünyanın durumu böyle. Kimse davul zurna çalmıyor. Ben de günlük sporumdan çektiğim videoyu Instagram’ın hikaye bölümüne koyuyorum. Hayat devam etsin ki oraya da yardım edilsin. Biz çok güzel ahmak kesiyoruz. Önce herkes sofrasını baksın. Çoğu insan çocuk bezi dahi alamayacak durumda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir